Nasze usługi

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu rozszerzyliśmy swoją działalność, funkcjonując obecnie w kilku punktach na terenie województwa małopolskiego, a także na Śląsku. Usługi takie jak grawerowanie czy dorabianie kluczy wykonujemy szybko i dokładnie. Jesteśmy w stanie przygotować m.in. wizytówki, breloki, piersiówki, etui na dokumenty czy identyfikatory do kluczy. Dowiedz się więcej o naszej ofercie!


Czym dokładnie się zajmujemy i czemu warto na nas postawić?


Oprócz wspomnianych wcześniej czynności realizujemy usługi ksero. Warto nam je zlecić ze względu na specjalistyczny sprzęt, którym dysponujemy. Zapewnia on wysoką jakość odbitek przy zachowaniu niskiej ceny ich przygotowania. Wyrabianie pieczątek czy ostrzenie noży to kolejne z elementów naszej szerokiej oferty. Jesteśmy terminowi, rzetelni i dopasowujemy się do indywidualnych wytycznych przekazywanych przez klientów przed rozpoczęciem realizacji danego zamówienia.


Oferta usługowa Ekspres Serwis to zatem wiele czynności, które realizujemy w określonych lokalizacjach.

Rodzaj usług może się różnić w zależności od lokalizacji.

Poligrafia polegająca na realizacji działań w zakresie drukowania oraz kopiowania wykonywana jest przez nas we wszystkich punktach oprócz tych zlokalizowanych w C.H. Dekada Nowy Targ oraz na dworcu PKP w Krakowie. Dotyczy to również wszelkiego skanowania dokumentów, oprawy prac, laminowania, bindowania, a także ostrzenia noży i nożyczek.