Usługi ksero i wydruki w Katowicach

Zachęcamy do odwiedzenia punktu stacjonarnego Ekspres Serwis, w celu zamówienia kopii dokumentów. Od wielu lat wykonujemy ksero w Katowicach na zlecenie studentów, klientów indywidualnych oraz biznesowych. W firmie używamy nowoczesnych urządzeń zapewniających znakomitą jakość wydruku zarówno w wersji biało-czarnej, jak i kolorowej. Szybko, tanio i profesjonalnie powielimy dowolne materiały pisemne, zdjęcia, książki – we fragmentach i w całości. Zlecenia realizujemy przeważnie na miejscu, bez czekania!

Główną grupą odbiorców usługi ksero są bez wątpienia studenci, którzy stanowią ważną część również naszej klienteli. Na ich potrzeby wykonujemy kopie podręczników, notatek, czy innych pomocy edukacyjnych, jakie mogą być potrzebne na zajęciach. Zdajemy sobie sprawę, że życie studenckie jest kosztowne, dlatego zapewniamy konkurencyjny, przejrzysty cennik z opcją negocjacji przy większych zamówieniach. Wykonujemy również wydruki tekstów i grafik przesłanych na nasz email lub dostarczonych na nośnikach zewnętrznych (np. pendrive).

Ksero biało-czarne i w kolorze

Wiemy doskonale, że czasem na ostatnią chwilę trzeba zrobić ksero, dlatego dokładamy starań, aby wykonywać je dla Państwa na miejscu i od ręki. W niektórych przypadkach może się zdarzyć, że termin realizacji usługi zostanie wydłużony, jednak informujemy o tym w czasie przyjmowania zlecenia. Nasz punkt stacjonarny jest usytuowany w galerii handlowej Libero, przy ulicy Kościuszki 229. Zapraszamy do odwiedzin w placówce, a także do zadawania pytań online na stronie, korzystając z wygodnego formularza.

Profesjonalne ksero to nie koniec naszych propozycji, jakie przygotowaliśmy dla Państwa. Wydrukowane lub skopiowane dokumenty możemy również laminować oraz bindować, tak aby zapewnić im optymalną wytrzymałość mechaniczną oraz estetyczną oprawę. Obie usługi realizujemy w krótkim czasie z gwarancją bardzo atrakcyjnej ceny. Dysponujemy urządzeniami, które drukują na papierze w formacie A4 oraz A3. Zapraszamy też do sprawdzenia pozostałej oferty, która obejmuje m.in. grawerowanie i dorabianie kluczy.